czwartek, 1 stycznia 2015

"CHABROWE WESELE" pary z "Ugotowanych"

Witam wszystkich w Nowym Roku" i składam najlepsze życzenia - aby ten rozpoczynający się rok nie był gorszy od poprzedniego.

W ubiegłym roku działo sie u mnie bardzo dużo, a końcówka roku była ciężka. Ale daliśmy radę i na Święta i Nowy Rok wszyscy w dobrych nastrojach świętowaliśmy rodzinnie.

W mojej "pracowni" rok obfitował w ciekawe zamówienia.
Jednym z fajniejszych było zamówienie dla Pani Ani z Ugotowanych
Cała oprawa ślubna była w kolorze chabru a Pani Ania dokładnie wiedziała czego chce i jak ma to wyglądać - fajnie się pracuje z takimi ludźmi.
Były zaproszenia, winietki, torebki ze słodkościami dla gości, zawieszki, menu, pudło na pieniążki, podziękowania dla świadków i księga, której niestety nie sfotografowałam.
Poniżej migawki z tego, co przygotowałam i udało mi się sfotografować a także część zdjęć, które później dostałam od  Pani Ani.


2 komentarze:

  1. Wspaniałe prace- piękne zaproszenia, karty menu. Kolory bardzo mi się podobają, ciekawe zamówienie:) Szczęścia w tym Nowym Roku życzę:) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie zrealizowane zamówienie :) Niech u ciebie Nowy Rok pozbawiony będzie przykrości, a składa się z wielu sukcesów i samych radości :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i za pozostawione słówko! :-)