wtorek, 28 lutego 2012

Zatęskniłam za pastelami

i powstała taka oto karteczka dla koleżanki z okazji imienin...


Niestety, mistrzem fotogrfii nie jestem więc i zdjęcia nie najlepsze.
Cudowne papierki z Galerii Papieru

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mnie.

Zagajnik...

Karteczka bez okazji na okoliczność nabycia pierwszych stempli :-)
Nie jestem pewna czy wogóle nadaje się do pokazania.

sobota, 18 lutego 2012

Winietki

Do tego wzoru zaproszeń powstały również winietki. 
Papier perłowy ecru lub perłowy biały, przestrzenne, bardzo eleganckie.










sobota, 11 lutego 2012

Nowa kolekcja papierów w Galerii Papieru

Niedługo w Galerii Papieru pojawi się nowa kolekcja pod wdzięczną nazwą "Lekcja miłości"




TUTAJ można wyrazić swój zachwyt nad pięknymi papierami.

niedziela, 29 stycznia 2012

Album na zaproszenia ślubne

Chciałabym pokazać Wam coś, nad czym pracowałam naprawdę długo. To album na moje zaproszenia ślubne, które są u zaprzyjaźnionej Pani Ani w jej SKLEPIE.

Założenia były takie, żeby kartki w albunie byłu zrobione z papierów wizytówkowych, ale w ostatecznej wersji wyszedł misz-masz.
Wybaczcie niedociągnięcia, ale pierwszy raz robiłam coś takiego na dużych kartach, poza tym pomysłów była cała masa, ale z wykonaniem już szło gorzej. Zdjęcia też nie najlepszej jakości, niektóre robione w nocy.

No ale... chwalę się, ponieważ pracy włożyłam w to dużo.