i powstała taka oto karteczka dla koleżanki z okazji imienin...
Niestety, mistrzem fotogrfii nie jestem więc i zdjęcia nie najlepsze.
Cudowne papierki z Galerii Papieru
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mnie.
wtorek, 28 lutego 2012
Zagajnik...
Karteczka bez okazji na okoliczność nabycia pierwszych stempli :-)
Nie jestem pewna czy wogóle nadaje się do pokazania.
Nie jestem pewna czy wogóle nadaje się do pokazania.
sobota, 18 lutego 2012
środa, 15 lutego 2012
sobota, 11 lutego 2012
Nowa kolekcja papierów w Galerii Papieru
Niedługo w Galerii Papieru pojawi się nowa kolekcja pod wdzięczną nazwą "Lekcja miłości"
TUTAJ można wyrazić swój zachwyt nad pięknymi papierami.
TUTAJ można wyrazić swój zachwyt nad pięknymi papierami.
niedziela, 29 stycznia 2012
Album na zaproszenia ślubne
Chciałabym pokazać Wam coś, nad czym pracowałam naprawdę długo. To album na moje zaproszenia ślubne, które są u zaprzyjaźnionej Pani Ani w jej SKLEPIE.
Założenia były takie, żeby kartki w albunie byłu zrobione z papierów wizytówkowych, ale w ostatecznej wersji wyszedł misz-masz.
Wybaczcie niedociągnięcia, ale pierwszy raz robiłam coś takiego na dużych kartach, poza tym pomysłów była cała masa, ale z wykonaniem już szło gorzej. Zdjęcia też nie najlepszej jakości, niektóre robione w nocy.
No ale... chwalę się, ponieważ pracy włożyłam w to dużo.
Założenia były takie, żeby kartki w albunie byłu zrobione z papierów wizytówkowych, ale w ostatecznej wersji wyszedł misz-masz.
Wybaczcie niedociągnięcia, ale pierwszy raz robiłam coś takiego na dużych kartach, poza tym pomysłów była cała masa, ale z wykonaniem już szło gorzej. Zdjęcia też nie najlepszej jakości, niektóre robione w nocy.
No ale... chwalę się, ponieważ pracy włożyłam w to dużo.
Subskrybuj:
Posty (Atom)
