sobota, 5 maja 2012

Z radości... :-)


Moja radość nie ma końca. Dotarła do mnie przesyłka z czymś, do czego wzdychałam już bardzo dawno temu. Otóż ... sprawiłam sobie....
BIG SHOT-a. i 3 wykrojniczki :-)

Dwie karteczki-bliźniaczki powstały przy użyciu tego narządzia i musze przyznać-jestem zachwycona! Oczywiście narzędziem - nie swoimi wyczynami :-)
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę udanego końca majówki! 







piątek, 27 kwietnia 2012

Torebka dla maluszka

Zaniedbuję ostatnio swojego bloga z powodów wszytkim bardzo dobrze znanych... ciągłego braku czasu.
dzisiaj na szybko - torebka dla maluszka.



Papiery to oczywiście cudna GP .

piątek, 20 kwietnia 2012

Słodkie Candy w Galerii Papieru

Na półkach Galerii Papieru pojawiła się znowu piękna kolekcja "Usłane różami"

Z tej okazji GP ogłasza Candy!!!

Szczegół TUTAJ


poniedziałek, 9 kwietnia 2012

"Czekoladowniki" z jajem :-)

W tym roku zajączek wielkanocny obdarował moich najbliższych 
czekoladownikami mojej własnej produkcji

















sobota, 7 kwietnia 2012

Wesołych Świąt

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych,
radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy,
smacznego jajka, mokrego dyngusa,
a także odpoczynku w rodzinnym gronie.
Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.